Благодійний внесок Благодійний внесок
Адреса: 01011, Україна, м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 26
тел.: +38 (044)288-90-72
  +38 (044)254-09-09
факс:  +38 (044)288-99-00
info@peacefund.com.ua


Український фонд миру (в минулому Українська республіканська комісія сприяння Радянського фонду миру, Українське відділення Радянського фонду миру), заснований у лютому 1969 році.

З набуттям Україною статусу незалежної держави, у грудні 1990 року Українське відділення Радянського фонду миру, на підставі рішення конференції, вийшло із складу Радянського фонду миру та було зареєстровано як всеукраїнська миротворча благодійна громадська організація - Український фонд миру.

У грудні 2002 року Український фонд миру очолила народний депутат України ІІІ та ІУ скликань, "Заслужений економіст України" Супрун Людмила Павлівна.

 

 

Супрун Людмила Павлівна

З 2002 року – Голова правління Українського фонду миру, народний депутат України ІІІ та ІУ скликань, "Заслужений економіст України" Супрун Людмила Павлівна.

   
Черновецький Леонід Михайлович

З 1998 по 2002 рр. – політичний діяч, підприємець, мер м.Києва Черновецький Леонід Михайлович.

   
Бедзик Юрій Дмитрович

З 1987 по 1998 рр. головою Фонду був український письменник, публіцист, фантаст, лауреат Національної премії України ім.Тараса Шевченка, "Заслужений працівник культури України" Бедзик Юрій Дмитрович.

   
Стась Анатолій Олексійович

З 1973 по 1987 рр. Фонд очолював український письменник і перекладач Стась Анатолій Олексійович.

   
Комісаренко Василь Павлович

Першим головою – з 1969 по 1973 рр. був академік Академії медичних наук та академік Національної академії наук, засновник і перший директор Інституту ендокринології та обміну речовин Комісаренко Василь Павлович.

 

 

До складу Фонду входять народні депутати України, відомі науковці, представники громадських організацій, працівники культури, освіти та творчої інтелігенції.

Український фонд миру має розгалужену систему регіональних відділень практично по всій території України.

За роки свого існування Український фонд миру став всесвітньо визнаною організацією, а також є одним із засновників Міжнародної Асоціації фондів миру, яка у 1998 році отримала вищий консультативний статус при ООН. Це дає широкі можливості для миротворчої діяльності, розвитку співробітництва з різними міжнародними, національними організаціями, фондами і Рухами у реалізації своїх програм.